Witam.

Mam na imię Jacek i wraz z moją żoną Teresą prowadzimy bazę wędkarską na wyspie SKROVA na Lofotach . Moja przygoda z Norwegią trwa od 2004 początkowo kilka wyjazdów w roku na tzw. „męskie wyjazdy” by po kilku latach dołączyła do mnie moja małżonka i połączeni następną wspólną pasją postanowiliśmy zamieszkać w Norwegii i kupiliśmy w 2015 roku duży budynek „na wodzie” i nieczynną przetwórnię ryb – fabrykę zaraz obok .

Nasza baza wędkarska jest usytuowana na nadbrzeżu po przeciwnej stronie portu i jest to duży drewniany budynek trzy kondygnacyjny z 1938 roku , który został wyremontowany i dostosowany do potrzeb wędkarzy i pobytu ludzi . Apartamenty składają się z pokoju dziennego w którym jest w pełni wyposażona kuchnia oraz z sypialni z łazienką na piętrze .W niektórych sypialniach został zachowany surowy styl skandynawski wzbogacony o nowe zaplecze sanitarne ( wszystkie apartamenty maja nową łazienkę a apartamenty 8 os. mają dwie ) . Do dyspozycji gości jest również duża , stylowa sala TV gdzie na skórzanych kanapach można z innymi uczestnikami wymienić się doświadczeniem i wrażeniami wędkarskimi .

Jeśli dołożyć do tego nowe bardzo dzielne aluminiowe łodzie VIKING 550 o długości 18 stóp z niezawodnymi silnikami Yamaha 50KM uzbrojone w echosondy z ploterem i GPS firmy GARMIN oraz miejsce do sprawiania ryb w budynku obok (dawna przetwórnia ryb) z profesjonalnymi stołami i bieżącą wodą, zamrażarkami 500 l. w pomieszczeniu obok oraz suszarnia na kombinezony to sprawia, że oprócz dobrej pogody nic więcej prawdziwemu wędkarzowi do szczęścia nie potrzeba. Pobliskie łowiska potrafią nawet wytrawnemu wędkarzowi dostarczyć dużą dawkę emocji w trakcie holu prawdziwych okazów, niejednokrotnie dla niektórych jest to „ ryba życia„ . Polska baza wędkarska na SKROVIE to miejsce gdzie nie tylko wędkarze mogą wspaniale spędzić czas.

ZAPRASZAMY – gospodarze i właściciele bazy

Teresa i Jacek Jaworscy.